Кубок Девіса: Україна — Португалія — 1:1 після першого дня змагань

Posted byПершими на хардовий  корт тенісного комплексу в Бучі вийшли екс-перша ракетка України Ілля Марченко і лідер збірної Португалії Жоао Соуза, який займає в актуальному рейтингу ATP 49-ю позицію. За особистими зустрічами Марченко вів 2: 0, але фаворитом матчу вважався його опонент.

На старті матчу Марченко зробив брейк і повів 2:0. Соуза неодноразово намагався повернути свою подачу, проте Іллі вдавалося зберегти мінімальну перевагу. Після трьох відіграних брейк-поінтів в десятому геймі українець після затяжної боротьби все ж зумів зробити останній крок до перемоги в сеті.

У другій партії Марченко міг відразу ж робити брейк, але свій шанс не реалізував. За рахунку 2: 3 Ілля провалив гейм на своїй подачі, ніж Соуза моментально скористався, зробивши під кінець сету ще один брейк.

У вирішальному сеті ключовим став четвертий гейм — Марченко знову віддав свою подачу, а всі спроби українця повернутися в гру Соуза спокійно нейтралізував.

Україна — Португалія 0: 1

Ілля Марченко — Жоао Соуза — 6: 4, 2: 6, 3: 6

У другому матчі дня Сергій Стаховський зустрівся проти  Педро Соуза.

Сергій Стаховський віддав Педру Соуза всього п’ять геймів в двох сетах, а вся гра тривала трохи більше години. За цей час українець один раз подав навиліт, зробив чотири брейка і двічі допускав подвійні помилки.

Сергій Стаховський (Україна) — Педру Соуза (Португалія) — 2: 0 (6: 3, 6: 2).

Після цієї гри рахунок в серії став рівним — 1: 1.

Ще три матчі в рамках цього протистояння пройдуть завтра, 15 вересня. Стаховський зіграє проти Жоау Соуза, Марченко — проти Педру Соуза, а також відбудеться парна зустріч.

 

 

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *