Національний олімпійський комітет України і INTERTOP оголосили про співпрацю

Posted by

Урочиста церемонія підписання договору про партнерство INTERTOP і Національного олімпійського комітету України відбулася 13 вересня на головній спортивній арені країни — НСК «Олімпійський». Співпраця було закріплено підписами президента НОК Сергія Бубки та президента групи компаній MTI Володимира Цоя.

Підписаний договір забезпечить INTERTOP статус офіційного партнера Національного олімпійського комітету і дозволить сторонам реалізовувати спільні проекти.

В рамках підписання договору також була представлена ​​капсульна колекція BRASKA для Юнацької Олімпійської збірної України. Нова лінійка включає жіночі та чоловічі моделі в стилі sport casual. Взуття проведена в Україні. Колірна палітра представлена ​​в білому і темно-синьому кольорі, завдяки чому взуття легко впишеться в будь-який гардероб і допоможе створити лаконічний і в той же час стильний образ.

Юнацькі Олімпійські ігри — це унікальні старти, які з 2010 року з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводяться раз на чотири роки і збирають найсильніших атлетів планети у віці 15-18 років. III літні Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 6 по 18 жовтня в столиці Аргентини — Буенос-Айресі.

Українці брали участь у двох літніх і двох зимових Юнацьких Олімпійських іграх, на яких отримали 70 медалей (20 золотих, 22 срібних і 28 бронзових).

Модератором церемонії був відомий спортивний журналіст, легкоатлет Слава Варда. В результаті співпраці INTERTOP і НОК України спортсмени Юнацької Олімпійської збірної і всі члени команди отримають нову стильну взуття. Вже у вересні кожен бажаючий зможе придбати взуття з нової лінійки в магазинах INTERTOP.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *