thumb1200_513033231102500

Завтра в Одесі пройде матч чемпіонату Європи з регбі Україна — Португалія

Posted by

thumb1200_513033231102500


1 квітня Одеса прийме матч чемпіонату Європи з регбі Україна — Португалія, який пройде на муніципальному стадіоні «Спартак».

Щорічно Південна Пальміра проводить по одній грі національної команди. Останні два сезони в гості приїжджали голландці і сусіди з Молдови, а успіх незмінно сприяв підопічним Валерія Кочанова. Зі збірною Португалії «жовто-сині» зустрічалися в Одесі в 2012 і тоді, завдяки несамовитій підтримці трибун, здобули перемогу з рахунком 35:33.

Поточна єврокампанії складається для української команди невдало. Українці програли чотири з п’яти матчів і достроково знизилися в класі. Невдалі виступи пов’язані з практично повною відсутністю фінансування регбі з боку держави. Протистояння з «Уш Лобуш» (прізвисько збірної Португалії) — можливість голосно грюкнути дверима наостанок.

До збірної України традиційно викликають багато регбістів з Одеси. Як правило, тренерський штаб залучає до ігор від п’яти до десяти вихованців регбійний школи Пальміри Південної. Так що підтримати земляків — ще одна мотивація прийти на стадіон в цей день.

Олег Етнарович, президент Федерації регбі Одеської області: «Для нас це велика честь — приймати матч національної збірної. Федерація регбі Одеської області і міська влада завжди дуже відповідально підходять до організації цих подій. На стадіоні «Спартак» традиційно панує чудова атмосфера, а одесити стають 16-м гравцем команди. Цього року регбі стане ще й частиною одного з наших традиційних свят — Гуморини. Запрошую всіх 1 квітня на стадіон підтримати наших хлопців ».

Матч Україна — Португалия 1 квітня Відбудеться 2017 року. Початок урочистої церемонії відкриття о 14:45, стартовий свисток — 15:00. Вхід вільний. Розіграш цінних призів.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *