808080

У фіналі Кубка України зустрінуться Локомотив і Барком

Posted by

808080

У Хмельницькому та Львові в неділю відбулися другі півфінальні поєдинки розіграшу Кубка України з волейболу серед чоловічих команд. Нагадаємо, що напередодні успіх святкували «Локомотив» і «Барком-Кажан».

Перемогли ці команди і сьогодні. Харків’яни, вигравши два стартові сети 25:22 і 25:18, одразу ж вирішили для себе питання виходу в фінал. Тому в третій і четвертій партіях вони трохи зменшили оберти, чим сповна скористалися господарі майданчика. «Новатор» переміг в цих сетах 25:18 і 25:22, зрівнявши рахунок у матчі. Втім, залізничники зовсім не збиралися йти з поля переможеними і впевнено зіграли на тай-брейку — 15: 8 на їхню користь, а в матчі 3: 2.

Львівський «Барком-Кажан» вийшов у фінал значно легше. Перемігши вчора вищоліговий ТСК «МХП-Вінниця-2» 3: 0, львів’яни сьогодні знову домоглися успіху в трьох партіях. І тепер третій рік поспіль у вирішальному поєдинку за Кубок України зіграють харківський «Локомотив» та львівський «барі-Кажан».