98088

Визначилися фіналістки Кубка України з волейболу

Posted by

98088

«Хімік» — «Галичанка» — класичне протистояння українського волейболу

Чинний чемпіон України «Хімік» з Южного виграв у запорізького «Орбіти» і другий півфінальний матч Кубка України. Клуб з Одещини погодився провести обидва матчі на майданчику суперника, але великих дивідендів суперницям це не дало.

 «Хімік» (Южний) — «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) — 3: 0 (26:24, 25:11, 25: 9)

 «Хімік»: Напалкова, Дудник, Карпець, Крайдуба, Бойко, Дрозд; Немцева (л), Маєвська, Микитюк. Тренер — Андрій Романович

 «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: Пугач, Леженкіна, Козиряцький-Середа (к), Пасс, Савченко, Лохманчук; Ніколайчук (л), Перепічая (л), Попель, Кутнякова, Дударенко, Олійник. Тренери — Володимир Бузаев та Ірина Комісарова

 Судді: Самодай, Ковальчук

 Тривалість матчу: 67 хв (30 + 20 + 17)

 Кращі гравці (за версією ФВУ): Дудник — Лохманчук

 29 січня. Запоріжжя. СК ЗНУ. 147 глядачів

 Прес служба Федерації волейболу України повідомляє, що на відміну від першого матчу, на цей раз в стартовому сеті волейболістки «Хіміка» спробували відразу ж піти в солідний відрив. І це їм вдалося. Чотири поспіль подачі Олени Напалкова виявилися для суперниць нерозв’язною проблемою, після чого їх наставники екстрено запросили тайм-аут. Причому провели його дуже продуктивно, адже запоріжки немов прокинулися і швидко налагодили прийом. А після цього відчайдушно кинулися відіграватися. Як і днем раніше, найбільше підопічним Романовича дошкуляли потужні постріли Вікторії Лохманчук. Чи не втрачала своїх шансів і Олена Козиряцький-Середа. І в кінці сету рахунок, нарешті, став рівним — 22:22.

 Далі на майданчику почалися нервові «гойдалки», в яких більш холоднокровними виявилися гості.

 Хоч як це прикро для місцевих уболівальників, але після цієї невдачі гра запоріжанок відверто посипалася. Кількість помилок в їх діях знову почало зашкалювати. А «Хімік» зазвичай помилок не прощає. Чи не пробачив і зараз.

 Таким чином, у фінальному протистоянні, яке відбудеться 17 лютого в Черкасах, силами знову поміряються «Хімік» і тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-Гадз». Нагадаємо, що в поточному сезоні ці команди один трофей між собою вже розіграли. У поєдинку за Суперкубок в тих же Черкасах перемогли підопічні Романовича — 3: 1.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *