Україна оголосила бойкот усім змаганням на території Росії

Posted by

 

Міністерство молоді та спорту України на державному рівні прийняло рішення про повний бойкот міжнародних змагань, що проводяться на території Росії.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, коментуючи для російської преси відмову збірної України від виступу на етапі Кубка світу в Тюмені, повідомив, що бойкот України поширюється на всі види спорту.

«Ми зустрілися з міністром, обговорили все і прийняли таке спільне рішення. У підсумку ми знялися з етапу в Тюмені. Закінчимо сезон в Холменколлені.

Таке рішення прийнято на державному рівні не тільки по відношенню до біатлоністів. Відтепер українські збірні з усіх видів спорту не будуть брати участь в змаганнях, які проводяться на території Росії. Ось і ми не їдемо », — наводить слова Бринзака видання  «Советский спорт».

Таким чином, як мінімум кілька найближчих міжнародних турнірів пройдуть без представників України. У 2018 році Росія прийме чемпіонат Європи з боротьби, чемпіонат світу з хокею серед юніорів, чемпіонат світу з боксу серед студентів та інші змагання.

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *