Untitled-22

Фінал Ліги Європи: «Атлетіко» (Мадрід) — «Олімпік» (Марсель) — 3 : 0

Posted by

Розгромна перемога у фіналі і трофей Ліги Європи повертається до Іспанії.

Героєм зустрічі став форвард Матрацників Антуан Грізманн. Француз відкрив рахунок на 21-й хвилині і той-таки Грізманн забив на початку другого тайму.

Марсель намагався врятувати поєдинок. У кінцівці зустрічі мадридців врятувала штанга після удару Костаса Мітроглу. Але замість цього забив Атлетіко — Габі поставив крапку.

Тим самим, Матрасники добувають третю перемогу в турнірі і другу — під керівництвом Дієго Сімеоне. Марсель ж втратив шанс на потрапляння в ЛЧ через Лігу Європи і сподівається на осічку Ліона в останньому турі Ліги 1.

МАРСЕЛЬ ВСЕ РОБИВ ПРАВИЛЬНО
Марсель почав дуже здорово. Після втрат господарі моментально обрушували тиск на Атлетіко і не давали Мадриду вибігати в контрвипади. А високим пресингом Марсель не дозволяв супернику організовувати наступ позиційне. При цьому власні контратаки Марсель проводив в швидкому темпі, за рахунок Дімітрі Пайєта за частки секунди зміщуючи акценти, а завдяки індивідуальній грі Лукаса Окампоса утримуючи м’яч, навіть не дивлячись на потужний опір.

Власне, в результаті контратаки Марсель і зобов’язаний був забивати, проте Валер Жермен не реалізував найчистіший вихід один на один з Яном Хмарою, пробивши вище воріт — це був вбивчий момент. Атлетіко на старті поєдинку перебував мало не в ступорі.

КЛАС АТЛЕТІКО БУВ ПРОСТО ВИЩЕ
Але саме Мадрид забив першим. Жермен власну можливість не використав, а гості відкрили рахунок буквально з нічого. Андре Замбо-Ангісса невдало обробив м’яч після пасу Стіва Манданда, і тут як тут підбір виявився за Атлетіко, а там трапилася і впевнена реалізація Антуана Грізманн.

Якраз в таких епізодах простежується різниця між хорошою командою і командою воістину сильною. Сьогодні ця різниця була очевидною. Атлетіко був здатний перемогти, на відміну від Марселя.

Травма Пайєта  поховала шанси Марселя

Другий гол Грізманн незабаром після перерви остаточно розставив всі крапки над «і», але, насправді, будь-які питання про володаря трофея знялися ще при вимушеній заміні Пайєта. Відмінний сезон Дімітрі повинен був закінчитися чудовим фіналом в його виконанні — Пайєт в цьому ключі і почав, коли пару раз здорово відкрився між лініями і віддав тонкі передачі (пас на Жермена, зокрема) — але фінал обернувся травмою і щирими сльозами футболіста.

Пайєт не дотримав емоцій, коли покидав поле, і це не дивно: Марсель після його заміни не створив нічого, ставши вкрай повільно рухати м’яч і не надавши для Атлетіко жодної загрози. Винятком було хіба що потрапляння Костаса Мітроглу в штангу при замиканні флангової подачі — але саме винятком цей випад і був, не більше.

ГРАВЕЦЬ МАТЧУ — Антуан Грізманн

Страшенно холоднокровні два голи і взагалі добротний поєдинок. Якщо Антуан дійсно йде влітку з Атлетіко, то це краще прощання. Грізманн приніс команді трофей і може залишати Атлетіко з найчистішої совістю.

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *