АПЛ: Вольова перемога «Манчестер Юнайтед» над «Кристал Пелас»

Posted by

Untitled-2

Манчестер Юнайтед зумів вирвати перемогу на Селхерст Парк (3: 2), поступаючись по ходу зустрічі Кристал Пелас в два м’ячі.

У дебюті кожного з таймів команда Роя Ходжсона, знекровлена через велику кількість травмованих гравців, шокувала грізних гостей забитими м’ячами. На 11-й хвилині Андрос Таунсенд не без допомоги рикошету від Віктора Лінделефа вразив ворота Давіда Де Хеа, а на 48-й Патрік ван Аанхольт втік до чужих воріт після швидкого розіграшу штрафного і холоднокровно пробив повз кіпера.

Жозе Моуріньо пішов ва-банк, кинув в бій Маркуса Рашфорд і Хуана Мату, однак результат принесли не вони. Кріс Смоллінг незабаром один м’яч відіграв, замкнувши м’яку подачу Антоніо Валенсії, на 76-й хвилині Ромелу Лукаку не завадили пробити з меж штрафного після попадання м’яча в поперечину, а вже в компенсований арбітром час Неманья Матіч здорово вистрілив метрів з 23-х, відправивши м’яч в правий від Уейна Хеннессі кут.

Завдяки цій перемозі манкуніанці повернулися на другий рядок у турнірній таблиці, яку тимчасово займав Ліверпуль.