Динамо робить неймовірний камбек за три хвилини і вириває перемогу у Шахтаря у матчі за Суперкубок України !

Posted by

.

Сьогодні в Одесі пройшов матч за Суперкубок України. Київське Динамо переграло донецький Шахтар з рахунком 2: 1 в першій битві сезону — і у восьмий раз завоювало почесний трофей.

Відзначимо, що гірники передбачувано форсували хід гри і виглядали активніше киян. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах при активній грі нападників Шахтаря і повинен був завершуватися внічию, але на другій доданій хвилині гірники подали кутовий, з якого відзначився Алан Патрік — він всадив м’яч в лівий нижній кут воріт Бойко.

Однак після перерви, незважаючи на те, що швидкості гри трохи впали, київська команда не здалася. За 10 хвилин підопічні Хацкевича створили фантастичний камбек, двічі забивши протягом трьох хвилин.

Динамо — Шахтар — 2: 1

Голи: Бурда (80), Гармаш (83) — Алан Патрік (45 + 3).

Динамо (4-2-3-1): Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Буяльський, Шепелев — Караваєв (Де Пена, 68), Гармаш (Сидорчук, 84), Вербич (Цітаішвілі, 73) — Бесєдін.

Шахтар (4-2-3-1): Пятов — Болбат, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі — Степаненко, Алан Патрік (Дентіньо, 88) — Марлос, Тайсон, Соломон (Тете, 66) — Жуніор Мораес.