Донецький «Шахтар» достроково став 11-кратним чемпіоном України

Posted by

89890789

У неділю 13 травня «Шахтар» обіграв рівненський «Верес» у 31-му турі чемпіонату України в Харкові на стадіоні «Металіст». Гра закінчилася з рахунком 1: 0. «Шахтар» достроково завоював золоті медалі Прем’єр-ліги за тур до закінчення першості.

У матчі 31-го туру «гірники» обіграли на своєму полі в Харкові завдяки реалізованому Марлосом пенальті на п’ятій хвилині зустрічі.

«Динамо» в свою чергу обіграло «Зорю» в Запоріжжі з рахунком 1: 0 завдяки голу словенця Беньяміна Вербича на 68-й хвилині.

Таким чином, «Шахтар» за тур до кінця чемпіонату зберіг відрив у 5 очок від «Динамо» і вже недосяжний для конкурента.

«Шахтар» став чемпіоном України 11 раз в історії і другий сезон поспіль. В активі київського «Динамо» 15 перемог в чемпіонатах незалежної України.