Донецький «Шахтар» розгромив Базель і зіграє з Інтером в півфіналі Ліги Європи

Posted by

У матчі 1/4 фіналу Ліги Європи Шахтар впевнено переміг Базель з рахунком 4:1. Протистояння команд складалося з одного поєдинку, що відбувався на нейтральному полі в Гельзенкірхені.

Гірники повели у рахунку вже на другій хвилині матчу — Жуніор Мораес замкнув подачу Марлоса з кутового. В середині першого тайму Тайсон не без допомоги рикошету від гравця Базеля подвоїв перевагу Шахтаря.

На 75-й хвилині команда Луїша Каштру забила третій гол у матчі — Алан Патрік реалізував пенальті.

В кінцівці поєдинку команди обмінялися голами. У складі Шахтаря відзначився Додо, за Базель забив Рікі Ван Вольфсвінкель.

В 1/2 фіналу Ліги Європи «Шахтар» зіграє проти Інтера — нерадзуррі вчора перемогли Байєр (2:1). Поєдинок пройде 17 серпня в Дюссельдорфі. У другому півфіналі зустрінуться Манчестер Юнайтед і Севілья.

Ліга Європи. 1/4 фіналу

Шахтар — Базель — 4:1 (2:0)
Голи: Мораєс, 2, Тайсон, 22, Патрік, 75, пен., Додо, 88 — Ван Вольфсвінкель, 90+1