Донецький «Шахтар» здобув перемогу над «Динамо» у Києві

Posted by

Київське «Динамо» програло «Шахтарю» в центральному матчі третього туру чемпіонату України. Зустріч в Києві завершилася перемогою гостей з рахунком 2: 1.

«Гірники» повністю домінували в матчі. Саме Мораес відкрив рахунок в матчі вже на 21-й хвилині, а на 39-й дебютним голом за киян відзначився Родрігес.

Крапку в матчі поставив Марлос в другому таймі, хоча і без нього «гірники» могли забивати як мінімум ще парочку м’ячів.

Динамо — Шахтар 1: 2

Голи: Родрігес, 39 — Мораес, 21, Марлос, 65

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Гармаш, Сидорчук (Андрієвський, 66), Шепелев (Сіль, 70) — Циганков (Вербич, 60), Родрігес, Де Піна.

Шахтар: Пятов — Болбат (Хочолава, 77), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі — Степаненко — Марлос (Дентіньо, 90 + 2), Алан Патрік, Соломон, Тайсон — Мораес (Бланко-Лещук, 80).