Друге олімпійське золото в слаломі приніс Швеції Андре Мюрер

Posted by

Хіршер і Кристофферсен допустили помилки і залишилися без результату

Андре Мюрер став олімпійським чемпіоном Пхенчхана-2018 в слаломі. Досвідчений швед в першій спробі показав другий час, програвши лідеру Хенрику Крістофферсеном 0.21 секунди.

У фінальному раунді Мюрер показав восьмий час, проте його сума виявилася кращою — 1: 38.99. Золото Пхенчхана стало для 35-річного шведа вже другою олімпійською нагородою. У Ванкувері він взяв бронзу все в тому ж слаломі.

Срібло несподівано завоював Рамон Ценхойзерн, який номінально вважався четвертим номером збірної Швейцарії. Ценхойзерн зумів піднятися на другу сходинку після 9-го місця в першому раунді. Його програш Мюрер склав +0.34 секунди. Відзначимо, що на Кубку світу швейцарець жодного разу не потрапляв на подіум в спеціальному слаломі.

Бронзу завоював Міхаель Матт. Австрієць показав абсолютно найкращий час на другій трасі і заїхав в трійку з 12-го місця (+0.67 секунди). Дуже щільно розташувалися в підсумковому протоколі французи — і Клеман Ноель, і Алексіс Пентюро, і Віктор Мюффо-Жанден програли третьому місцю менше десятої секунди, розташувавшись з 4-го по 6-ю позиції.

Відзначимо невдалі виступи головних фаворитів на перемогу. Марсель Хіршер, який завоював в Пхенчхані два золота (комбінація і гігантський слалом), помилився на першій трасі і не зміг дістатися до фінішу. Та ж доля спіткала і Хенріка Крістофферсена, який лідирував після першої спроби, але пропустив ворота і також залишився без результату.

Не зміг подолати трасу в першій спробі і українець Іван Ковбаснюк.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *