Дві легенди боксу оголосили про повернення на ринг

Posted by

Легендарні американські боксери Майк Тайсон та Евандер Холіфілд оголосили про повернення в ринг. На даний момент мова йде про виставкові бої з благодійними цілями. Не виключена і чергова очна зустріч двох важковаговиків, якщо за це заплатять «велику суму грошей».

Американський боксер, колишній чемпіон світу у важкій вазі Евандер Холіфілд оголосив про своє повернення на ринг. На своїй сторінці в Twitter  57-річний спортсмен написав, що візьме участь у поєдинку у благодійних цілях.

«Ви готові ? Момент, якого всі так чекали. Чемпіон повертається. Хочу оголосив про повернення на ринг. Я буду битися  у виставкових боях в ім ‘я Великої мети «, — написав він, не уточнивши будь-яких інших подробиць.

Скріншот повідомлення Евандера Холіфілда про повернення в ринг на його сторінці в Twitter

У той же час, як повідомляють деякі західні ЗМІ, він не виключив, що ще раз зустрінеться з іншим знаменитим американцем — Майком Тайсоном, у якого двічі вигравав у 90-х роках минулого століття. «Я готовий битися з Тайсоном. Але мені повинні запропонувати велику суму грошей. Адже я вийшов би на бій з людиною, не знаючи, що він буде робити «, — заявив Холіфілд, додавши, що готовий вийти проти будь-якого суперника старше 50 років.

«Якщо вам понад 50 років, ви не зможете мене перемогти», -заявив боксер.

Відзначимо, що сам Тайсон на днях також оголосив про повернення. Він також хоче брати участь у показових боях з метою благодійності. «Зберу грошей, щоб допомогти таким же бідолахам, як і я», — заявив 53-річний спортсмен, зізнавшись, що тренування даються йому важко.

Нангадаємо, що нещодавно Холіфілд і Тайсон увійшли в десятку кращих боксерів сучасності за версією авторитетного американського порталу CBS Sports. Вони зайняли 6 і 7 позицію відповідно. Відразу за ними розташувався український чемпіон Володимир Кличко.