Двоє хокеїстів з українськими коріннями стали володарями Кубка Стенлі

Posted by

«Сент-Луїс Блюз» в сьомому вирішальному матчі Кубка Стенлі обіграв з рахунком 4: 1 «Бостон Брюїнз» і, вигравши серію — 4:3, вперше за 52 роки існування клубу завоював найпрестижніший трофей Національної хокейної ліги (НХЛ).

Відрадно, що разом з командою успіх відсвяткували два хокеїста з українським корінням — 26-річний Колтон Парайку і 33-річний Тайлер Бозак.

«Сент-Луїс Блюз» — володар Кубка Стенлі-2019

Колтон Парайку

Тайлер Бозак

Парайку і Бозак залишили компанію іншим «українцям», які ставали в різні роки володарями Кубка Стенлі. Досить згадати Ореста Кіндрачука ( «Філадельфія Флаерз»), Джонні Буцик ( «Бостон Брюїнз»), Кена Данейко ( «Нью-Джерсі Девілз»), Джеффа Чічруна ( «Піттсбург Пінгвінз»), Еріка Нестеренко ( «Чикаго Блек Хоукз»), Майка Крушельницького ( «Едмонтон Ойлерз») і легендарного Вейна Гретцкі ( «Едмонтгон Ойлерз»), бабуся якого народилася в Тернопільській області.

І, звичайно ж, не можна не відзначити екс-хокеїста збірної України Руслана Федотенка, який перемагав в НХЛ з «Тампа Бей Лайтнінг» (у 2004 році) і «Піттсбург Пінгвінз» (в 2009-му).

До речі, у нестямі від щастя після тріумфу «блюзменів» був американський уболівальник Скотт Беррі. Він зробив ставку 400 доларів ще в січні, коли «Блюз» йшли на останньому місці в регулярному чемпіонаті, а коефіцієнт на їх перемогу за підсумками сезону становив 1 до 250. У результаті Скотт виграв 100 тисяч доларів !

«Люди говорили мені:« Як ти міг? Це одна з найгірших команд ». А я відповідав: «У хокеї нічого не можна передбачити», — цитує Скотта Беррі USA Today.

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *