Харківські волейболісти в кроці від тріумфу

Posted by

Untitled-2

Чоловічий клуб «Локомотив» здобув дві домашні перемоги у фінальній серії чемпіонату України з дніпропетровським «Дніпром».

На правах переможця регулярного турніру підопічні Юрія Філіппова у вирішальному протистоянні сезону отримали перевагу свого майданчика і їм сповна скористалися. Обидва матчі, які пройшли на майданчику Палацу спорту «Локомотив», ознаменувалися домінуванням харківських волейболістів і принесли їм дві впевнені перемоги по 3: 0 кожна.

Що в першому, що в другому поєдинках напруга у стосунках суперників виникало тільки тоді, коли «залізничники», маючи запас в рахунку, дозволяли себе розслабленість. В інші ж моменти гра йшла виключно під диктовку харків’ян. 25:20, 25:21, 25:16 — такі результати принесла перша гра. 25:14, 25:19, 25:15 — ще більш солідним виявився перевага «Локомотива» в другому матчі.

Тепер колективи продовжать з’ясування відносин в Дніпропетровську, на майданчику «Дніпра». Матчі заплановані на 20 і 21 травня, однак для повторення свого чемпіонства «залізничникам» може вистачити і однієї гри. Нагадаємо, фінальна серія чемпіонату триватиме до трьох перемог однієї з команд.

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *