Хокеїсти Словенії обіграли США — 3:2 і створили другу сенсацію на Олімпіаді

Posted by

9979797

Словенці обіграли американців в овертаймі — 3: 2.

Олімпійський хокейний турнір поки дуже доставляє. Минуло всього два матчі групового етапу, а вже прогриміли два сенсації. Спочатку словаки відігралися з 0: 2 і перемогли Об’єднаних атлетів Росії. До речі, капітанить у них добре відомий білоруському вболівальнику екс-нападник мінського «Динамо»

На цьому Андердог вирішили не зупинятися. Другу сенсацію піднесли словенці — команда, яка півтора роки тому другий раз поспіль залишила без Олімпіади Білорусь. Необстріляний Карнаухов в воротах на «Мінськ-Арені», камбек з 0: 2, кидок Плетта в пастку Крошеля, серія буллітів … Хто бачив — той зрозуміє.

На Олімпіаду словенці приїхали трошки в іншому складі. Головна втрата — Анже Копітар, який зі зрозумілих причин не приїхав з НХЛ. Але навіть без своєї головної зірки вони спромоглися на божевільний дебют.

Хоча починалося все не дуже добре. Після двох періодів американці вели 2: 0. Здавалося, все в їх руках.

Але в завершальній третині словенці змінилися. Першим відзначився форвард німецького «Фіштаун» Ян Урбас. За півтори хвилини до закінчення основного часу словенці рахунок зрівняли — Ян Муршак засмутив Райана Заполскі. А на першій же хвилині додаткового часу все той же Ян Муршак (2 + 1 в матчі) оформив дубль і приніс своїй команді одну з найбільш статусних перемог в історії словенського хокею.

Післязавтра на їх шляху встануть злі росіяни.