Кабмін підвищив зарплати тренерам дитячих спортивних шкіл на 20-70%

Posted by

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 14 серпня, прийняв рішення про збільшення з 1 січня 2020 року заробітних плат тренерам дитячих і юнацьких спортивних шкіл на 20-70%.

Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов з посиланням на прес-службу відомства.

«Заробітна плата тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%, завдяки додатковому коефіцієнту від 1,7 до 1,2 до посадового окладу. Ми змогли якщо не прибрати, то зменшити різницю між зарплатою вчителів фізкультури в школі і зарплатою тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл «, — зазначив міністр.

Підвищення відтепер буде залежати не від місця роботи тренерів-викладачів, а підвищуватися в залежності від наявної категорії, яка встановлюється їм за результатами їх роботи безпосередньо зі спортсменами.

Жданов підкреслив, що це не тільки буде сприяти збереженню тренерсько-викладацького складу, а й залученню на посади тренерів-викладачів молодих фахівців, які внаслідок низької заробітної плати змушені працювати не за фахом.

Крім того, сьогодні уряд також ухвалив рішення про збільшення стипендій для видатних і перспективних спортсменів, про запуск центру олімпійської підготовки зі стрибків у воду, а також про розвиток матеріально-технічної бази для паралімпійського спорту, передає прес-служба Кабміну.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *