Календар VIII чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд

Posted by

Став відомий календар VIII чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд, який пройде на полях міста Ірпеня та Вишгорода з 10 по 14 вересня 2019 року.

Так, перший ігровий день розпочнется у вівторок 10 вересня о 9.30 ранку  з урочистої церемонії відкриття змагань на Центральному стадіоні «Чемпіон» в Ірпені,  по закінченні якої відбудеться перший матч турніру, який розпочнеться об 11.00 і відкриватимуть який будуть команди з Ізраїлю та Канади.

Цього ж дня на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені о 17.00 відбудеться друга гра на цій спортивній арені між командами Данії та Франції.

Також 10 вересня  пройдуть матчі української футбольної світової першості і у Вишгороді, де одночасно, об 11.30 розпочнуться два матчі: один  на стадіоні  «Енергетик», де зустрічатимуться команди Данія — Польща (Люблін), а інший, на стадіоні «Діназ», де у селищі Лютіж поміряються силами команди Франція та Польща (Краків). На цьому ж стадіоні, о 17.00 відбудеться і другий матч цього ігрового дня, де зустрічатимуться команди Польща (Люблін) — (Канада) та у цей же час,  у Вишгороді на стадіоні «Енергетик», пройде гра між командами Ізраїль — Польща (Краків).

Отож, з нетерпінням чекаємо на українські футбольні колективи з Греції, Данії, Iзраїлю, Канади, Молдови, Польщі, США, Угорщини, Франції та Швеції, які вже на початку вересня приїдуть до Ірпеня та Вишгорода на матчі українського футбольного мундіалю !

Вболіваємо за наші команди та українській футбол — разом !

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *