Київське «Динамо» у вольовому матчі вирвало перемогу у луганської «Зарі»

Posted by

Untitled-2

Одним з центральних матчів 22-го туру української прем’єр-ліги став сьогоднішній матчг на засніженому НСК «Олімпійський», в якому зустрічалися київське «Динамо» і луганська «Зоря». Як відомо, попередній поєдинок цих команд у першому колі, завершився  бойовою нічиєю — 4: 4.

Сегоднішній двобій також порадував глядачів великою кількістю голів.  Команди забили  п’ять м’ячів і що цікаво, що всі у другому таймі.

При цьому слід відзначити, що динамівці двічі поступалися під час зустрічі, але знайшли у собі сили не тільки відігратися, але і вирвати перемогу на останніх, доданих арбітром, хвилинах зустрічи. Переможний гол  був забитий поляком Кендзерой вже в компенсований арбітром час.

Відзначу, що один з м’ячів у складі киян записав на власний рахунок придбаний під час зимового паузи словенець  Беньямін Вербич, який забив дебютний гол у складі столичного клубу.