Київське «Динамо» програло «Колосу» з Ковалівки 0:2 і ледь не залишилося без Ліги чемпіонів

Posted by

У заключному матчі 32 туру  УПЛ з футболу київське «Динамо» програло «Колосу» з Ковалівки і ледь не залишилося без Ліги чемпіонів.

Кияни розпочали активніше і могли забити. Удар Буяльського прийняла штанга. Під кінець тайму Лисенко міг відкривати рахунок, але виручив «Динамо» Бущан.

У другому таймі Лисенко таки забив. Він замкнув подачу Морозко. Зрівнювати рахунок міг Циганков, але влучив у Буяльського. А пізніше Шапаренко зрубав у власному штрафному Вільхьяльмссона і ісландець реалізував 11-метровий.

Відігратися футболісти «Динамо» так і не змогли і всерівно змогли залишитися другими і тепер зіграють в кваліфікації Ліги чемпіонів. У свою чергу, «Зоря» не змогла обіграти чернігівську «Десну» в паралельному матчі, який закінчився 1:1.