Манчестер Сіті здобуває Кубок Ліги обігравши «Арсенал» на Уемблі

Posted by

079797

Пеп Гвардіола добув перший титул у керма Манчестер Сіті, переконливо обігравши в фіналі Кубка англійської ліги Арсенал (3: 0).
Городяни відкрили рахунок на 18-й хвилині, коли після введення м’яча Клаудіо Браво грубо помилився Шкодран Мустафі і дозволив Серхіо Агуеро вискочити на побачення з Давидом Оспіною і легко переграти колумбійського кіпера.

У Арсеналу до перерви була непогана можливість зрівняти рахунок, проте П’єр-Емерік Обамеянг не зміг випередити Кайла Уокера після прострільну передачу з правого флангу фактично на порожні ворота.

Після перерви ситуація для лондонців ускладнилася, коли Венсан Компані після розіграшу кутового вдало підставив ногу, а остаточно зняв усі питання про переможця в цій зустрічі Давид Сільва, в штрафний розгорнув Каллума Чеймберса і точно вистрілив в дальній кут.