Мартен Фуркад завоював 19-й малий кришталевий глобус

Posted by

KHANTY-MANSIYSK, RUSSIA. MARCH 19, 2016. Biathlete Martin Fourcade of France holding a Small Crystal Globe for the men's pursuit race of the 2015/16 Season IBU Biathlon World Cup. Sergei Fadeichev/TASS (Photo by Sergei FadeichevTASS via Getty Images)

Француз практично зрівнявся за цим показником з Бьорндаленом

Мартен Фуркад не зміг виграти гонку переслідування в Контіолахті, проте зумів достроково забезпечити собі малий кришталевий глобус у цьому заліку. Француз допустив 4 промахи і фінішував на 4-му місці, за яке отримав 43 очки. Його найближчий переслідувач в заліку персьютів Антон Шипулін показав 10-й результат, набрав 31 очко і втратив навіть теоретичні шанси добрати Мартена.

Відзначимо, що Фуркад-молодший завоював вже 19-й малий кришталевий глобус у кар’єрі. За цим показником він наблизився до Королю біатлону Уле Ейнара Бьорндалена. Норвежець за свою кар’єру 20 разів вигравав заліки в окремих дисциплінах. Відзначимо, що за кількістю Великих кришталевий глобусів Мартен наздогнав Бьорндалена — обидва вигравали загальний залік по 6 разів.

Нагадаємо, що Мартен Фуркад не виграв гонку переслідування вперше з початку грудня, коли став третім в Естерсунді.