Одеська «Отрада» продовжує лідирувати в жіночому чемпіонаті України з регбі-7

Posted by
otrada_1
Одеська «Отрада» на минулих вихідних здобула чергові три перемоги і продовжує лідирувати в жіночому чемпіонаті України з регбі-7.

На минулих вихідних відбулися чергові тури чемпіонату України з регбі-7 серед чоловіків та жінок. Одеська «Отрада» продовжила лідирувати в турнірі у прекрасної половини людства, а «лідерство» дограти сезон завадила погода.

Підопічні Дмитра Кірсанова і Володимира Ісакова знову виграли всі матчі. Київський «Фенікс» одеситки обіграли з рахунком 17:12, харківський «Олімп» 24: 0 і землячок з «Анатра» 19: 5. Останні поступилися і киянкам (7:17) і харків’янкам (0:12), залишившись на останній позиції в турнірній таблиці.

Після двох турів «Отрада» лідирує в загальному заліку — 8 очок, «Фенікс» другий — 6, у «Олімпу» 4, у «Анатра» — 2.

29 травня в Харкові чемпіонату країни з регбі-7 серед чоловіків завадила завершитися погода. Дощ був настільки сильним, що повалив на ігрове поле кілька дерев. Організатори вирішили відзначити турнір і перенести фінальний тур чемпіонату до Києва, на серпень.

ДОВІДКА: Регбі-7 — Олімпійський вид спорту. У грі, що триває два тайми по 7 хвилин, беруть участь дві команди по 7 гравців (ще 5 на заміну).

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *