Олена Костевич виграла два золота на турнірі в Мюнхені

Posted by

Олена Костевич успішно виступила на міжнародних змаганнях H & N Cuр в Мюнхені, Німеччина, де вона двічі стала першою в стрільбі з пневматичного пістолета з 10-метрової дистанції.

Показово, що обидва рази українка в боротьбі за золото впевнено розбиралася з представницею Росії Віталіною Бацарашкіной — 242,0 бала на 240,6 і 242,5 на 240,4.

Подвійний успіх у Мюнхені став для Олени Костевич не першим після повернення в спорт після декрету. У минулому році олімпійська чемпіонка 2004 року виграла змагання в місті Хохбрюк.

Не залишилася Україна без медалей і в змаганнях юніорів. Дарина Семененко в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в боротьбі за перше місце з результатом 236,2 бала за додатковими показниками поступилася француженці.