«Реал» Мадрид втретє поспіль став найсильнішою командою Європи

Posted by

Untitled-16

26 травня фінал Ліги чемпіонів в Києві завершився перемогою «Реала» над «Ліверпулем». Рахунок зустрічі — 3: 1. Іспанська команда втретє поспіль стала найсильнішою командою Європи і 13-й раз взагалі.

Перший тайм команди закінчили з рахунком 0: 0. Все найцікавіше почалося в другому, повідомляє Інформатор, що стежив на НСК «Олімпійський» за матчем.

На 51 хвилині рахунок відкрив Карім Бензема — йому істотно допоміг воротар «Ліверпуля» Лоріус Каріус, буквально віддав йому м’яч в ноги. На 55 хвилині рахунок зрівняли англійці — після кутового і добивання забив Садіо Мане. Потім почався бенефіс Гарета Бейла. Спочатку він забив через себе на 63 хвилині, а на 84-й реалізував дальній удар — «дитячий» м’яч пропустив Каріус, головний невдаха сьогоднішнього дня.