Posted by
DSC09453

Регбі. Кубок європейських націй. дивізіон 1B
Україна — Швеція — 23:10 (10: 3)

У суботу в Ірпені відбувся поєдинок Кубка європейських націй у другому дивізіоні між збірними України та Швеції. Наша збірна, основу якої складають гравці одіннадцатікратний чемпіона країни — харківського «Олімпу» за рахунок більш високого класу обіграла аутсайдера групи — команду Швеції.

У складі збірної України погоду робили гравці «Олімпу», яких в заявці на гру виявилося відразу 14 чоловік з 23-х. Все тому, що в Харкові завдяки підтримці екс-президента «Металіста» Олександра Ярославського, який вкладає гроші в розвиток регбі, є всі необхідні умови для прогресу гравців. На базі кращої команди країни — «Олімпу» сформувався кістяк національної команди, яку тренують наставники клубу — Валерій Кочанов і Сергій Недбайло. Ярославський ж, як відзначають люди, які знаходяться всередині процесу, не залишає без підтримки і національну команду. Це пріосіт свої плоди — команда Валерія Кочанова має хороші шанси завершити Кубок європейських націй на другій позиції. При цьому Бельгія, яка підвищиться в класі, була бита нашою командою в домашньому поєдинку.

Потрібно відзначити, що Швеція, в складі якої виділялося кілька натуралізорованних гравців з Великобританії, не виглядала хлопчиками для биття. На початку зустрічі було багато сумбуру і помилок з обох сторін. Гості повели в рахунку на 14-й хвилині, забивши штрафний — 0: 3. Через три хвилини українці блокували передачу суперника, і В’ячеслав Пономаренко зробив спробу, яку реалізував Олег Косарєв — 7: 3. А на останній хвилині тайму Косарєв забив штрафний. Після перерви, що показав максимальну реалізацію в цій грі Косарєв, забив ще два штрафних, зробивши рахунок 17: 3.  Гості скоротили відставання в рахунку до 17:10, але за хвилину до кінця зустрічі українці встановили остаточний рахунок. Олег Литвиненко зробив спробу, яку знову реалізував Косарєв. Примітно, що всі гравці, які відзначилися результативними діями в складі збірної України, виступають за «Олімп».

У дивізіоні 1B після перемоги над Швецією збірна України має 26 очок після восьми зіграних поєдинків. Бельгію, яка вже зіграла всі десять зустрічей, «синьо-жовті» не догонят — у них 41 очко, а ось Молдавію, яка має в своєму активі 27 очок після дев’яти зустрічей, ми цілком можемо випередити. Тим більше, що останню гру команда Валерія Кочанова проведе в Одесі саме з молдаванами, а перед тим нашим хлопцям ще чекає виїзд в країну тюльпанів на зустріч з Голландією.