Стартував VIII мундіаль з футболу серед українських діаспорних команд

Posted by

Сьогодні в Ірпені та Вишгороді пройшли перші матчі футбольного чемпіонату світу серед українських діаспорних команд, участь у якому цьогоріч беруть команди з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, Польщі, США, Молдови, Польщі, США, Угорщини, Франції та Швеції.

В Iрпенi cтартував VIII чемпiонат свiту з футболу серед дiаспорних команд, який триватиме до 14 вересня.

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Всесвітнім українським футбольним ігрищам передувала урочиста церемонія  відкриття змагань, яка пройшла на Центральному міському футбольному стадіоні «Чемпіон» в Ірпені на якій були присутні керівники міст Ірпеня та Вишгорода, організатори змагань на чолі з Головою оргкомітету Ігорем Бокієм,  президенти громадських спортивних організацій та клубів, почесні гості та вболівальники, як з України так і  закордону.

У першому прем’єрному матчі в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» зустрічалися команди Ізраїлю та Канаде, де перемогу святкували футболісти ізраїльської команди з рахунком 9 : 1.

В другому матчі, який проходив сьогодні в Ірпені на стадіоні «Чемпіон»   зустрічалися збірна Данії та Франції, де перемогу з мінімальним рахунком 0 : 1 святкували футболісти з країни гальського півня.

Пропонуємо вашій увазі наш фото та відеорепортаж з церемонії відкриття українського футбольного мундіалю.

 

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *