У Богуславському районі пройшла фінальна обласна частина Всеукраїнського проекту під егідою НОК України «Олімпійське лелеченя — 2019»

Posted by

18 травня 2019 року у селі Чайки в Богуславському районі на базі оздоровчого центру «Чайки» пройшла фінальна обласна частина Всеукраїнського проекту під егідою НОК України «Олімпійське лелеченя — 2019», в якому прийняли участь учні 14 районів Київщини, а загальна кількість учасників склала понад 250 осіб !
До організації даного заходу долучилися і працівники ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Національного університету ДФС України на чолі з директором, Головою відділення НОК України в Київській області І. Й. Малинським де і ознайомили учнівську молодь з Національним університетом ДФС України !
Особливу подяку слід висловити Генеральному партнеру розвитку Олімпійського руху на Київщині, директору інвестиційної компанії «Орлан — Інвест Груп» А. А. Мирончуку за підтримку заходу та генеральному директору оздоровчого комплексу «Чайки» С. А. Резніченко за теплий прийом та допомогу в організації.

А переможцям, призерам та учасникам змагань волі до перемоги та не зупинятися перед труднощами Олімпійського олімпу, повідомляє Institut Sporta 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *