Українcька команда велосипедистів завоювала вже шість нагород на етапі Кубка світу в Чилі

Posted by

90-9-9-9

У другий день відразу чотири наших велосипедиста потрапили в призи

Любов Басова (праворуч) взяла в Чилі золото і бронзу

На четвертому етапі Кубка світу з велотреку в Сантьяго українці завоювали шість нагород. У перший день Любов Басова взяла золото в особистому спринті, в фіналі здолавши росіянку Дар’ю Шмельову. У другий день змагань наші співвітчизники ще п’ять разів піднімалися на подіум.

Дві бронзові нагороди дісталися українцям в омніуме. Роман Гладиш посів третє місце в чоловічих змаганнях, а Тетяна Клімченко показала аналогічний результат серед жінок. Гладиш набрав 128 очок, причому в гонці на вибування він набрав максимальні 40 балів. У Клімченко в активі 118 пунктів, причому в скретч вона стала кращою, а в темпової гонці — другий.

Двічі на подіум піднімався Андрій Винокуров. В особистому спринті він посів третє місце, в бронзовому фіналі здолавши японця Кавабату Томоюки. У кейріне фінішував на другому місці, поступившись лише іншому велосипедисту з Японії Юті Вакімото.

Ще одну нагороду завоювала Любов Басова. До золота спринту вона додала бронзову нагороду в кейріне. У фінальному заїзді українка поступилася тільки американці Мадаліною Годбі і новозеландці Наташі Хансен.

Нагадаємо, що на другому етапі Кубка світу в Манчестері українці двічі потрапляли на п’єдестал. А ось на чемпіонаті Європи в Белграді наші велосипедисти вибороли 4 нагороди.