Україна — бронзовий призер жіночої естафети ЧС в Естерсунді !

Posted by

Українські дівчата завоювали бронзову медаль в естафетній гонці на чемпіонаті світу в Швеції.

На першому етапі Анастасія Меркушина з бездоганною стрільбою передала естафету другою, поступившись лише лідеру Кубка світу італійці Лізі Віттоцці.
Віта Семеренко на другому етапі використовувала один додатковий патрон, але ходом на лижні не змогла конкурувати з швидкою американкою Клер Іган, яка на останньому колі відіграла у неї 20 секунд. Україна залишилася на третьому місці з 16-секундним відставанням від збірної США.

На третьому етапі Юлія Джима, незважаючи на два додаткові патрони, втрималася в топ-3. Лідерство захопили шведки, слідом на 17-секундному просвіті йшла збірна США, Україна відставала від лідера на 40 секунд.

Валя Семеренко чудово впоралася з найвідповідальнішим етапом. Два додаткові патрони не завадили фінішера української естафети впевнено розібратися з американкою і росіянкою. На останньому колі Семеренко програла 30 секунд Лаурі Лаура Дальмаєр, але все ж встигла на третьому місці перетнути фінішну лінію.

Перемогу в естафеті зусиллями Марті Олсби Ройселанд здобула Норвегія. На останній стрільбі норвежка швидко закрила три мішені, а фінішер збірної Швеції Ханна Еберг взяла три додаткові патрони і втратила 20-секундний відрив від найближчого переслідувача.

ЧС-2019. Жінки. Результати естафети:

1. Норвегія (1 + 8) 1: 12: 00,1
2. Швеція (0 + 6) +24,3
3. Україна (0 + 5) +35,1
4. Німеччина (1 + 14) +35,6
5. Росія (0 + 12) +43,6
6. Словаччина (0 + 9) +53,1

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *