Україна — Ісландія 1:1

Posted by

Збірна України розпочала відбірний турнір на чемпіонат світу-2018 нічиєю з Ісландією в Києві. Зустріч закінчилася з рахунком 1: 1. Українці пропустили на початку зустрічі. Відзначився Фіннбогассон. Але перед перервою Ярмоленко запалив другу «одиницю» на табло НСК «Олімпійський».

На 83-й хвилині арбітр поставив пенальті за фол проти Богдана Бутко. До м’яча підійшов Коноплянка і не влучив у ворота. У підсумку, 1: 1 — бойова нічия на користь «вікінгів».

Цікаво, що всі матчі в нашій групі закінчилися з рахунком 1: 1. Фінляндія не змогла утримати переможний рахунок у грі з Косово, а Хорватія і Туреччина обмінялися голами на останніх хвилинах першого тайму.

У другому турі Україна зіграє з Туреччиною на виїзді. Матч відбудеться 6 жовтня. А 9 жовтня Україна зіграє в Болгарії домашній матч з Косово.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018 Європейська кваліфікація. 1 тур Київ. НСК «Олімпійський» Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція) УКРАЇНА — ИСЛАНДИЯ — 1: 1 0: 1 Альфред Фінбогассон, 5 ‘1: 1 Андрій Ярмоленко, 41’

На 83-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (стійка)

Попередження: Олександр Кучер, 12 ‘; Арон Гуннарссон, 22 ‘; Альфред Фіннбогассон, 59

‘Україна: 12. П’ятов — 2. Бутко, 4. Соболь, 5. Кучер (к), 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 10. Коноплянка, 16. Сидорчук (8. Зозуля, 63’), 18. Коваленко, 20. Ракицький, 22. Зінченко (9. Шахов, 90 ‘) Запасні: 1. Бойко, 23. Шевченко, 3. Ордець, 11. Селезньов, 13. Буяльський, 14. Ротань, 15. Кривцов, 17 . Федецький, 19. Малишев, 21. Петряк

Ісландія: 1. Халльдоурссон, 2. Севарссон, 6. Р. Сігурдссон, 7. Гудмундссон (20. Халльфредссон, 85 ‘), 8. Б’ярнасон (21. Траустасон, 75’), 10. Г. Сігурдссон, 11. Фіннбогассон, 14. Армасон, 15. Бодварссон, 17. Гуннарсон (к), 23. Скуласон (19. Магнуссон, 42 ‘) Запасні: 12. Крістінссон, 13. Йонссон, 3. Хаукссон, 4. Ейлофссон, 5. Інгасон, 16. Сігурйонссон, 18. Бьямассон, 22. Кьяртанссон