Українка Магучіх завоювала «срібло» в стрибках у висоту на ЧС з легкої атлетики

Posted by

Медаль Магучіх стала першою для України на нинішньому чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Українка Ярослава Магучіх завоювала срібну медаль у фіналі зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить у Досі (Катар).

18-річна спортсменка з третьої спроби взяла висоту 2 метри, з першої спроби — 2,02 метра, а потім з третьої спроби підкорила 2,04 метра.
Таким чином, Ярослава встановила новий особистий рекорд і двічі за виступ оновила світовий рекорд U-20.

У Магучіх була можливість стрибнути на 2,06 метра, але вона відмовилася від продовження боротьби.

Виграла росіянка Марія Ласіцкене (2,04), яка виступала під нейтральним прапором. Вона, на відміну від Магучіх, брала все висоти з першої спроби.
«Бронза» дісталася Вашті Каннінгем з США (2,00).

Ще одна українка Юлія Левченко зайняла четверте місце. Їй вдалося з третьої спроби взяти 2 метри, але висоту 2,02 метра підкорити не вдалося.