Українська команда побудувала в Африці будинок для багатодітної сім ‘ї

Posted by

Дворазова переможниця європейських Ігор 2019, призер чемпіонатів Європи Ольга Ляхова, яка під час пандемії коронавірусу застрягла в Африці  поділилася в Instagram своєю першою відвертою фотосесією, разом з партнерами по збірній України вони побудували в Кенії будинок для багатодітної родини, яка втратила годувальника, повідомляють «Факты».

У своєму Instagram спортсменка написала, що житло звели всього за 10 днів на кошти, які виручили від проведення благодійного аукціону. В будинку вже оселилася жінка з чотирма дітьми, батька яких вбили три місяці тому.

«Наші хлопці з ранку до вечора кожен день проводили там. А ми з Дар ‘єю Михайлової (Українська бігунка на довгі дистанції. — Авт.) щодня після тренування привозили їм їжу, а також допомагали, чим могли. Після будівництва ми стали як рідні з жителями цього села Кісуп.  І тепер будемо якомога частіше їх відвідувати», — написала Ольга Ляхова в Instagram.

До речі, на честь закінчення будівництва українці організували святкову вечерю — спекли торт, посмажили м ‘ясо.

«Сьогодні вночі я не змогла заснути — згадувала цей день, цих людей, ці радісні обличчя. І я вже хочу скоріше до них приїхати. І навіть одна дівчинка з цієї сім ‘ї вирішила стати легкоатлеткою після нашої зустрічі. Можливо, зросте майбутня чемпіонка. Добре когось мотивувати «, — додала спортсменка.