Українська сноубордистка Данча показала кращий результат у кар’єрі на чемпіонаті світу

Posted by

Українська сноубордистка Аннамарі Данча вперше в кар’єрі зуміла пройти кваліфікацію в дисципліні паралельний гігантський слалом на чемпіонаті світу.

28-річна спортсменка потрапила в топ-16, показавши за сумою двох кваліфікаційних заїздів 6-й результат.

В 1/8 фіналу Данча їхала проти представниці Нідерландів, Міхелли Деккер. Змагальна траса була гранично складної, оскільки в Юті триває снігопад. Через це спортсменкам довелося змагатися зі свіжим снігом. Данча допустила декілька помилок, однак на одному з останніх поворотів Деккер втратила контроль і впала — українка спокійно доїхала до фінішу і пройшла далі.

У чвертьфіналі суперницею Аннамарі змагалася з росіянкою Наталією Соболєвої: в цей раз зірвалася уже українка. Вона пройшла на рівних половину дистанції, але впала, втративши будь-які шанси на вихід в півфінал.

Аннамарі Данча зайняла 8-е місце на чемпіонаті світу в дисципліні паралельний гігантський слалом. Це її найкращий результат в кар’єрі. Раніше вона п’ять разів виступала на світових першостях, проте вище 17-й позиції не піднімалася. Краще досягнення на Олімпіаді — 16-е місце в Ванкувері-2010.