Уряд України ставить завдання на Олімпіаді в Бразилії увійти до двадцятки найсильніших

Posted by
DSC09567
Українські спортсмени національних збірних станом на 18 травня отримали 197 ліцензій в 24 видах спорту на участь в XXXI літніх Олімпійських іграх 2016 року, які пройдуть в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) з 5 по 21 серпня, йдеться в проекті плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік.

«Цільові кількісні показники на 2016 рік: 180 отримати до ліцензій на участь в ХХХІ літніх Олімпійських іграх За підсумками Ігор увійти в 20 найсильніших спортивних держав світу.», — Йдеться в документі, оприлюдненому на сайті Кабміну.

Згідно з ним, для участі в ХV літніх Паралімпійських іграх 7-18 вересня поставлена ​​задача отримати до 150 ліцензій, щоб увійти в десятку найсильніших. Станом на 18 травня було ТАКИХ 95 ліцензій в 15 видах спорту.

Як повідомлялося, на попередньому літній Олімпіаді в Лондоні в 2012 році Україна зайняла 14-е місце в загальнокомандному заліку: в активі українських спортсменів 6 золотих Виявилося, 5 срібних і 9 бронзових медалей (всього 20 нагород).

На що пішли за ними літніх Паралімпійських іграх 2012 року країна стала четвертою в загальнокомандному заліку: українські спортсмени завоювали 32 золотих, 24 срібних, 28 бронзових медалей (всього — 84 нагороди).

Серед інших цільових показників на 2016 рік у сфері спорту -участь в 600 міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту, в тому числі в 172 чемпіонатах світу та Європи і в підсумку отримити до 400 нагород.

Що стосується неолімпійських видів спорту, то ставиться завдання виступити на 450 міжнародних змаганнях, в тому числі на 180 чемпіонатах світу і Європи, і в підсумку завоювати до 2 тис. нагород, а також отримати до 40 ліцензій на участь в Х Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту 2017 року року.

Ще одна мета, згідно з проектом пріоритетних кроків, — отримати мінімум одну медаль на 42 Всесвітній шаховій олімпіаді в Баку в першій половині вересня цього року.

Щодо змагань на території України, то Кабмін ставить завдання провести не менше 35 міжнародних спортивних заходів, задіявши в них більше 1 тис. чол.

В урядовому проекті також говориться про необхідність в поточному році виконати вимоги Всесвітньої антидопінгової агенції, для чого внести правки в закон «Про антидопінговий контроль у спорті» і провести акредитацію лабораторії антидопінгового контролю сучасним обладнанням.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *