Успішний виступ українських волейболістів з пляжного волейболу на континентальній першості серед U-18

Posted by

Сьогодні українці Євген Бойко та Владислав Омельчук стали переможцями чемпіонату Європи (U-18) в турецькому Ізмірі. У фінальному матчі вони обіграли латвійців Крістіанса Фокеротса і Карліса Абелітіса. Рахунок фіналу — 2:0 (21:12, 21:13).

Нагадаємо, що сьогодні також золото і срібло виграли українські пари і в жіночому турнірі на юніорському чемпіонаті Європи з пляжного волейболу (гравці до 18 років), де український дует Ангеліна Хміль — Тетяна Лазаренко завоював золоті медалі

У фіналі континентальної першості Хміль і Лазаренко з рахунком 2: 0 (21:18 21:19) обіграли своїх співвітчизниць Ганну Чечельницьку і Дарину Романюк, яким дісталося «срібло».

Вже сьогодні  о 2 годині ночі наші спортсмени повертаються додому, де їх урочисто будуть  зістрічати  віданні вболівальники, керівництво  ФВУ і  Мінмолодьспорту !

Вболіваємо та підтримуємо наших волейболістів  — разом !