«Відкличте Олімпіаду в Токіо !», — закликає легенда академічного веслування Меттью Пінсент

Posted by

ЛОНДОН: Чотириразовий Олімпійський чемпіон з веслування Меттью Пінсент вважає, що глава міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах «тонально глухий» у своїй відповіді на пандемію коронавірусу. Далі він заявив, що Олімпійські ігри в Токіо, які планується провести з 24 липня по 9 серпня, слід скасувати.

Багато із спортсменів кажуть, що МОК також ризикує своїм здоров ‘ям, йдучи вперед з Олімпіадою  в Токіо на тлі триваючої пандемії коронавірусу, яка вже  забрала майже 9 тисяч життів по всьому світу.

«Мені шкода пана Баха, але він не чує», — написав Пінсент в середу в Twitter з посиланням на президента МОК.

«Інстинкт збереження безпеки (не кажучи вже про те, щоб підкорятися вказівкам уряду про блокування ) не сумісний з тренуваннями спортсменів і їх подорожами,   разом з глядачами на організаторами змагань  Олімпіади, яка наближається і яку потрібно відмінити», — додав 49-річний спортсмен, який виграв золото на чотирьох Олімпійських іграх поспіль з 1992 року по 2004 рік.

Бах дав у середу внутрішньовідомче інтерв ‘ю після того, як поговорив з більш ніж 200 спортсменами про вплив спалаху на Олімпійські Ігри — 2020 в Токіо. Він назвав переговори «конструктивними» і наполягав, що МОК «дуже реалістичний» у своєму аналізі ситуації.

Токійський Оргкомітет — 2020 має намір провести ігри відповідно до графіка, що, на їхню думку, принесе надію людям у важкі часи, заявив Бах.

МОК заявив про відсутність необхідності в «якихось різких рішеннях на даному етапі» щодо Олімпійських та Паралімпійських Ігор цього року, незважаючи на зростаючу стурбованість з приводу впливу пандемії коронавірусу.