Волейбол: результати матчів 6-го туру чоловічої Суперліги

Posted by

9898978

Найближчий переслідувач харків’ян «Новатор» вдома зазнав поразки.

У п’ятницю продовжилися ігри 6-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловіків. У Харкові місцевий «Локомотив» приймав чернігівський «Буревісник-ШВСМ» і домігся перемоги з рахунком 3: 0.

Всі три партії пройшли під диктовку залізничників і завершилися в їх користь. Тепер в активі «Локомотива» стало 29 очок і він продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю.

А ось хмельницький «Новатор», який перед цим туром відставав від харків’ян на три очки, на своєму майданчику поступився географічним сусідам з ВК МХП- «Вінниця». Тут суперники по черзі виграли по дві партії, в результаті чого їм довелося з’ясовувати стосунки на тай-брейку. У напруженій боротьбі удача посміхнулася гостям, які перемогли 19:17.

Також сьогодні відбулися повторні гри 6-го туру у Львові і Вінниці. «Барком-Кажан» взяв реванш за вчорашню поразку у харківській «Юракадемії» 3: 0, а «Серце Поділля» знову в трьох партіях здолав «Дніпро».

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки

Суперліга. 6 тур.

14 грудня. другі матчі

«Барком-Кажан» (Львів) — «Юракадемія» (Харків)
3: 0 (25:12, 27:25, 25:13)
«Серце Поділля» (Вінниця) — «Дніпро» (Дніпро)
3: 0 (25:22, 25:20, 25:20)
перші матч
«Локомотив» (Харків) — «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3: 0 (25:19, 25:19, 25:22)
«Новатор» (Хмельницький) — ВК МХП- «Вінниця» (Вінниця)
2: 3 (25:20, 20:25, 32:30, 23:25 17:19)

Ситуація в турнірній таблиці зараз така:

1. «Локомотив» 11 матчів, 29 очок (10 перемог, 1 поразка), співвідношення партій 32 — 12
2. «Новатор» 11, 24 (8, 3), 27 — 15
3. «Барком-Кажан» 12, 22 (7, 5), 28 — 17
4. «Серце Поділля» 12, 21 (7, 5), 24 — 18
5. ВК «МХП-« Вінниця »11, 20 (7, 4), 26 — 18
6. «Юракадемія» 12, 15 (5, 7), 19 — 26
7. «Дніпро» 12, 4 (1, 11), 9 — 35
8. «Буревісник-ШВСМ» 11, 3 (1, 10), 8 — 32