З Днем народження — Матуся українського спорту !

Posted by

DSC00764-9778

Сьогодні свій день народження відзначає пані Лариса Барабаш-Темпл, видатна організаторка громадсько-суспільного та спортивного життя української громади західної діаспори, одна із активних міжнародних партнерів Національного олімпійського комітету України.

Лариса Барабаш-Темпл в 1996-му та 2002-му роках виконувала функції аташе НОК України на Олімпійських іграх в Атланті та Солт-Лейк-Сіті.

Саме пані Лариса, родинні корені якої пов»язані з Україною, надала неоціненну підтримку для забезпечення підготовки та виступу українських олімпійців на Олімпіаді-96 в Атланті – перших літніх Іграх, в яких брала участь команда України.

В роки становлення незалежності нашої держави пані Барабаш-Темпл організувала збір коштів серед української діаспори Північної Америки для наших олімпійців. Саме вона організовувала тренування українських спортсменів на сучасних базах та спортивних комплексах по всій Америці і сприяла гідному виступу першої незалежної Олімпійської збірної.

«Українська команда» вітає нашу Матусю українського спорту з Днем народження та бажає їй міцного здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту у родині, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай доля і надалі збагачує Вас енергією, натхненням та радістю сьогодення !

Многіє літа !

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *