«Збірна друзів футболу» (Приірпіння) vs. «Збірна футбольної академії Бразилії» — 3:3 (пен. 4:3)

Posted by

DSC03457

Сьгодні в Ірпінській Біблейній Церкві увечері було проведено  футбольний турнір за участю команди  Футбольної Академії  Бразилії  на чолі з колишнім гравцем київського «Динамо», — Діого Рінконом та футбольних команд з  Пісківки ( Бородянський район), Ірпеня  та Приірпіння.

Матчі, які тривали  2 тайми по 15 хвилин, проходили цікаво і видовищно і думаю, що ті любителі футболу, які зібралися  у цей вечір  на затишному стадіоні цього по-справді святого куточку у нашому місті не по жалкували, що прийшли побачити ці незабутні ігри.

До фіналу змагань вийшла команда Футбольної академії Бразилії та «Збірна команда друзів футболу», як хлопці себе називають з нашого Приірпіння. Приємно було помітити  у її складі вихованців  нашого уславленого тренера Валентина Петровича Лисова, а також і інших  фахівців з Приірпіння.

Відверто кажучи перед грою навіть і не вірилось мені, що наші хлопці зможуть щось протиставити  уславленим бразильським зіркам, але перші хвилини гри скажу відверто вразили.

Наші хлопці, які вскочили до фіналу, буквально без передиху, перемігши у напруженій півфінальній грі команду з Пісківки по пенальті, літали проти бразильців немов на крилах і демонстрували таку техніку гри і володіння м’ячем, яка нічим не поступалася  латино-американським майстрам, можливо це дещо і приголомшило наших гостей, які  пропустили від нашої команди дві швидкі атаки, які закінчилися взяттям воріт. Тільки лише наприкінці першого тайму бразильці відквіталися.   Діого Рінкон, майстерно завершив голом флангову атаку своїх партнерів по команді і з рахунком 2:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі обидві команди взвінтили темп гри і  гострі атаки, немов хвилі накатувалися на ворота то однієї то іншої команди і буквально то лічені сантиментридо штанги,  то перетинка воріт, заважали потрапити кулястому у сітку воріт.

Футбольний спекталь  по-видовищності був ще той і не вірилося, що виконують його прості  наші хлопці, без гучних імен разом із зірковими бразильцями, які раніше навчаються грати у футбол, а вже потім ходити.

Та повернемося до гри. У другому таймі наші хлопці на забитий гол, пропускають двічи, один з яких буквально самі собі привозять,  зробивши помилку  біля своїх воріт.

Основний час гри завершився з рахунком 3:3 і у серії післяматчевих пенальті, більш майстерними виявилися наші хлопці, які і здобули цю  вольову перемогу у цьому видовищному футбольному турнірі.

По закінченні гри команда футбольної академії з Бразилії подарувала усім учасникам фінальної гри футболки збірної Бразилії по футболу з автографами учасників фінальної гри і думається, що ці чудові футбольні презенти, будуть ще довго нагадувати нашим хлопцям про цю історичну футбольну перемогу над уславленною бразильською командою в Ірпені.