Збірна України здобула друге золото в історії з синхронного плавання

Posted by

На чемпіонаті Європи, який проходить в Глазго, Україна завоювала чергову медаль. Цього разу українцям підкорилося золото з синхронного плавання.

У дисципліні комбінації синьо-жовті випередили Італію та Іспанію, які також посіли місце на подіумі. Результат синьо-жовтих — 94,46 очка.

Це друге золото в історії української збірної в даній дисципліні. В останній раз Україна опинялася найсильнішої 4 роки тому.

Збірна України виступала в наступному складі: Валерія Апрельева, Вероніка Гришко, Олександра Кашуба, Яна Наріжна, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно, Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва, Олександра Коваленко, Марта Федина.

Українки отримали за свій виступ 94.6667 бали. Срібні нагороди виграли італійки (92.600), бронзові — іспанки (91.4667).

Таким чином, українки зробили поки найбільший внесок у загальнокомандний залік України — на їх рахунку одне золото і два срібла. Загальна кількість медалей, виграних України на чемпіонатах Європи в Глазго, тепер становить вісім (3 золота, 4 срібла, 1 бронза). У загальнокомандному заліку українці посідають шосте місце після збірних Росії, Італії, Великобританії, Франції та Нідерландів.

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *