Збірна України з пляжного футболу програла Швейцарії в матчі за бронзу на ЄІ-2019

Posted by

На Європейських іграх — 2019, що проходять у Мінську збірна України програла матч за третє місце на турнірі з пляжного футболу збірній Швейцарії з рахунком 4: 5.

Протягом гри наші хлопці впевнено вели і чотири рази  виходили вперед, але  Швейцарія вирівнювала рахунок.

Прикро, що саме вирішальний м’яч був забитий за хвилину до кінця заключного періоду.  Чудовий шанс зрівняти рахунок був у наших хлопців  за 11 секунд до завершення гри, але з вигідної штрафного м’яч пішов вище воріт.

Сьогодні у фіналі о 18:30 за київським часом зіграють збірні Португалії та Іспанії.

Нагадаємо, що в півфіналі Україна поступилася Португалії (2: 3), пропустивши вирішальний гол в кінці додаткового часу.