Наш боксер Віктор Вихрист завоював золото Європейських ігор-2019

Posted by

Десята золота нагорода українських спортсменів на турнірі.

Український боксер Віктор Вихрист добув золото Європейських ігор-2019 у ваговій категорії понад 91 кілограм.

У фіналі українець зустрічався з французом Мурадом Алієвим. Вихрист переміг рішенням суддів по закінченню трьох раундів — 4: 1 (30:27, 29:28, 30:27, 28:29, 30:27).

У півфіналі 27-річний Вихрист зустрівся в рингу з хорватом Марко Мілуном. Суддя зупинив бій і присудив українцю перемогу в третьому раунді.

Це друга медаль українських боксерів на Європейських іграх. Вчора бронзу у ваговій категорії до 69 кілограм виграв Євген Барабанов.

Всього українські спортсмени на Європейських іграх вибороли 37 медалей (10 золотих, 13 срібних і 14 бронзових).

Європейські ігри стартували 21 червня і триватимуть до кінця тижня. Змагання стали частиною відбору на Олімпійські ігри, які в наступному році пройдуть в Токіо.