До чемпіонату світу з футболу -2022 в Катарі побудують плаваючі готелі

Posted by

У рамках підготовки до проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року компанії Qetaifan Projects і Admares планують побудувати і запустити в експлуатацію 16 плавучих готелів, повідомляє budport.com.ua

В плавучих готелях розмістяться 1616 готельних номерів

У рамках підготовки до проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року компанії Qetaifan Projects і Admares планують побудувати і запустити в експлуатацію 16 плавучих готелів.

Готелі будуть розташовані на берегах острова Кetayfan на півночі Катару і будуть забезпечувати проживання в фан селах під час чемпіонату.

Довжина кожного готелю складе 72 м, ширина — 16 м. В кожному з них буде 101 номер, ресторан і лаундж-бар. Всі 16 чотириповерхових готелів будуть ідентичними і в загалі запропонують 1616 готельних номерів.

Qetaifan Projects і Admares розповіли, що прагнуть надати оптимальні рішення з мінімальним впливом на навколишнє середовище, при цьому готелі будуть використовувати сонячну енергію.

Готелі були спроектовані позначених вами нагородами фінської архітектурною фірмою Sigg Architects.

«Це перший раз, коли екологічно чиста плавуча нерухомість використовується в якості тимчасового рішення для розміщення людей у таких масштабах. Цим готелям не вимагаються великі порти і глибокі води, оскільки їхня осаду значно менше, ніж у великих круїзних лайнерів, — сказав Мікаель Хедберг, генеральний директор Admares. — Після чемпіонату світу готелі можуть бути розміщені в будь-якому прибережному місці, де глибина води щонайменше 4 метрів. Ми Раді бути частиною рішень, необхідних для чемпіонату світу «.

З огляду на близькість Північної частини острова Кetaifan до міжнародного стадіону Lusayl, де пройдуть перші та фінальні ігри чемпіонату світу з футболу 2022 року, очікується, що кількість туристів і вболівальників, які користуються плавучими готелями, буде високим.