ФК «Кімерка»(Гостомель) — срібний призер чемпіонату Бучанського району серед команд другої ліги!

Posted by

  

    Перемігши сьогодні на своєму полі ФК «Стоянка» 6:1, команда Олександра Венгера забезпечила собі друге місце в турнірній таблиці та путівку у перший дивізіон Бучанської ліги!

    Вітаємо футбольний клуб «Кімерка» Гостомель, президента та головного тренера Олександра Венгера, адміністратора та капітана Дениса Махова, усіх гравців та вболівальників, з яскравим успіхом!

Приємно відзначити, що і гостомельський «Факел» у цьому турнірі потрапив до трійки призерів і тепер разом з «Кімеркою» в новому сезоні буде виступати у першому дивізіоні,  з чим ми також вітаємо футболістів та головного тренера та президента клубу — Ігоря Вакуленка!

Чемпіоном, як відомо у цьому турнірі стала команда СК «Забір’я», яка сьогодні у заключному турі перемагла на своєму полі футболістів  «Іскри» з Наливайківки — 6:0.

Дякуємо БРАФ за організацію чемпіонату і командам за проведений сезон в особливих умовах, який подарував вболівальникам футболу радість від гри їх команд і звісно ЗСУ, за захист і можливість проведення цих змагань!

Вболіваємо за наш спорт і футбол — разом!

Слава Україні!