ФК “Кудрівка-Veterans”- чемпіон Києва та області з футболу серед ветеранів 50+

Posted by

 

Приємна звістка надійшла сьогодні зі столиці України, де на  «Оболонь Арені» відбувся перенесений матч чемпіонату Києва та області з футболу серед ветеранів 50+, де  ірпінська команда  “Кудрівки-Veterans” в останньому турі зустрічалася зі столичною командою “Чоколівка” і переконливо здобула  бажану перемогу — 5:2 і золоті нагороди чемпіонату!

Таким чином, за підсумками цього турніру, столична команда «Гюнсел», яка лідирувала до останнього туру,  посіла друге місце, а команда «Legion ХХI (Київ) — третя.

Вітаємо футболістів ірпінської команди та її тренера Анатолія Ткача, разом з  презедентом клубу — Романом Солодаренком з перемогою в цьому чемпіонаті та успішним футбольним сезоном 2021, де було здобуто чимало перемог  та титулів, які вписано золотими літерами в літопис футбольного клубу «Кудрівка»!

Вже сьогодні, відразу по закінченню матчу проти “Чоколівки”, футболісти золотої  ветеранської команди «Кудрівки» — 50+ сідають в автобус і вирушають на базу академії футболу ФК “Рух”, де вже завтра, 21 листопада о 12:00 відбудеться товариська зустріч  між командами “Кудрівки-Veterans” та ВФК “Рух”.

І слід нагадати футбольним вболівальникам «Кудрівки»,  що сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені о 13.00 відбудеться товариська гра між ірпінською і чернігівською командами «Кудрівки».

Пряму трансляцію цього поєдинку можна дивитися наживо, вже менш,  ніж за півгодини, о 13.00, на вказаному ниже клубному каналі «Кудрівки», або можете відвідати цей матч з друзями і стати свідками цього матчу, який обіцяє бути цікавим та історичним, зрозуміло, —  дотримуючись усіх карантинних норм.

Вболіваємо за наші «Кудрівки»  — разом — 🙂 !

 

Турнірна таблиця чемпіонату, ще перед останнім туром.

Фото Європейської ліги ветеранів