Французький біатлоніст Мартен Фуркад — триразовий олімпійський чемпіон !

Posted by
12.02
Спортсмен виграв гонку переслідування на 12,5 км в Пхенчхані.
Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем гонки переслідування на 12,5 км на Олімпійських іграх в Пхенчхані (Південна Корея).
Фуркад, який стартував з восьмої позиції, подолав дистанцію за 32 хвилини 51,7 секунди, допустивши один промах на чотирьох вогневих рубежах.
Для француза ця золота олімпійська нагорода стала третьою в кар’єрі. Срібло завоював швед Себастіан Самуельсон з відставанням в 12 секунд і одним промахом. Трійку призерів замкнув представник Німеччини Бенедикт Долль (+15,1; один промах).
Українець Дмитро Підручний фінішував 34, програвши 13 позицій. Артем Прима відіграв 2 позиції і показав 38 результат, Сергій Семенов — 49, програвши 3 позиції. Нагадаємо, німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр виграла індивідуальну жіночу гонку переслідування на Олімпійських іграх 2018 року, ставши першою дворазовою чемпіонкою Пхенчхана.