На стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся товариський матч між командами «Ескулап» Ірпінь та «Зірок українського футболу»

Posted by

 

Вчора на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся товариський футбольний матч між збірною командою медичних працівників Ірпеня,  — «Ескулап» та збірною командою «Зірок українського футболу», у складі якої гравці — ветерани футболу київського «Динамо» .

Давно вже не було Великого футболу в Ірпені і зрозуміло, що цей матч привернув увагу вболівальників, які майже вщерть заповнили трибуни стадіону «Чемпіон» і палко підтримували свої улюблені команди протягом усієї гри, яка була насичена неповторною,  спортивною атмосферою і подарувала незабутні емоції від чудового футболу у виконанні майстрів шкіряного м’яча.

Збірну команду медиків очолив головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол, де у складі команди на поле вийшов і мер Ірпеня, — Олександр Маркушин, разом з граючим президентом клубу Всеволодом «Айболітом» Стеблюком — Заслуженим лікарем України, професором, доктором медичних наук, разом з «рядовими», але теж не простими за медичним фахом,  футболістами команди «Ескулап»,  серед яких Артем Алексєєв, Юрій Князєв, Юрій Петреня, Сергій Мєдвєдев, Дмитро Грома, Антон Банніков, Євген Репйов, Микола Мішакін-молодший, Володимир Висоцький, Ярослав Стеблюк, Олександр Іванець, Володимир Рущак, Зореслав Дубровець, Сергій Царенок, Віталій Місюра, Максим Цивіна, Олександр Інжиєвський, Ярослав Суханов та Д. Маллі. Головний тренер команди — Заслужений майстер спорту, солдат Владислав Ващук.

Про склад команди «Зірок українського футболу» то й годі говорити… Давненько поле стадіону «Чемпіон» в Ірпені не бачило такої кількості супер гравців…

Судіть самі, — Віктор Хлус, Олександр Алієв, Артем Яшкін, Олег Саленко, Юрій Мороз, Сергій Федоров, Юрій Дмитрулін, Сергій Мізин,  Сергій Коновалов, Юрій Грицина, Всеволод Романенко, Дмитро Пінчук, Анатолій Безсмертний, Андрій Анненков, Руслан Костишин та  Роман Пахлолюк. Головний тренер команди —  Заслужений майстер спорту — Віктор Леоненко.

Перед початком гри були привітальні слова від мера Ірпеня Олександра Маркушина та Олімпійської чемпіонки з гімнастики, — Стелли Георгіївни Захарової, яка очолює Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти», — відео додається.

Після чого розпочався і сам матч, який пройшов  у дружній атмосфері, цікаво і видовищно для вболівальників, які до останньої хвилини чекали на преможця цієї гри, де на три красені голи від  динамівців Алієва, Саленка та Пахлолюка, ірпінчани також відповіли не менш чудовими трьома  голами, один з яких влетів у сітку вже на останній хвилині гри і таким чином, бойова нічия, — 3:3!

     Таким чином прогноз Стелли Захарової перед початком гри виправдився, щодо бойової нічиї і лише в серії післяматчевих пенальті, більш успішнішими виявилися футболісти київського «Динамо», які по-дружньому, з посмішками на обличчях, після завершення гри потискли футболістам з Ірпеня руки за цей чудовий матч, який подарував вболвальникам справжнє свято футболу, якого давно вже не було в Ірпені… Після гри команди зробили загальне фото команд на згадку про цей чудовий матч, який вже став історією…

     Будемо вірити в нашу загальну Перемогу і що подібних товариських, благодійних матчів після закінчення війни на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені буде проведено ще багато і вже на оновленій спортивній арені міста.

Слава ЗСУ за захист і можливість проведення спортивних змагань!

Слава Україні!