Наші українські саночники в топ-30 після двох заїздів на Олімпіаді-2018

Posted by

6к64446

На Олімпіаді в Пхенчхані відбулися  1-й і 2-й заїзди чоловічих одиночок в санному спорті. Україна в цьому виді спорту представляють два спортсмени — Антон Дукач та Андрій Мандзій.

У першому заїзді українці показали не дуже хороші результати — Дукач з відставанням в 1,236 секунди від лідера прийшов до фінішу 27-м.

Мандзій програв лідеру 15,283 секунди, єдиним витративши на подолання дистанції більше хвилини і посів останнє, 40-е місце.

Кращим в першому заїзді став австрієць Давид Гляйршер (47.652). Всього 0,022 секунди йому програв німець Фелікс Лох, а третій час показав Йоханнес Людвіг (+0.112).

У другому заїзді в лідери вийшов триразовий Олімпійський чемпіон Лох (47.625), на друге місце піднявся американець Крістофер Маздзер (+0.092), що став в першому заїзді п’ятим, а на третє нейтральний атлет Роман Репілов (+0.115).

Поліпшили свої результати українські саночники. Дукач з 27-го піднявся на 21-е (+0.682), а Мандзій реабілітувався за провал у першій спробі і піднявся на 25-е проміжне місце (+0.848).

11 лютого відбудуться 3 і 4 заїзди, за підсумками яких будуть розіграні медалі в цій дисципліні. Старт — о 13:00 за київським часом.